X

Pon-Sob Galeria: 9.00-21.00 | Hipermarket: 8.00-22.00    Niedziela Galeria: 10.00-20.00 | Hipermarket: 9.00-21.00

Kliknij, aby zobaczyć godziny otwarcia

Galeria

Hipermarket

Pon - Sob 09:00-21:00 Pon - Sob 08:00-22:00
Niedziela 10:00-20:00 Niedziela 09:00-21:00
Ponadczasowa klasyka w Time Trend

Ponadczasowa klasyka

Czyli szwajcarski zegarek na lata

Jakie są dwa niezbędne elementy garderoby eleganckiego mężczyzny? To śnieżno-biała koszula z kołnierzykiem i zegarek w klasycznym stylu na skórzanym pasku. Dzięki nim niezależnie od tego jaki styl ubioru jest w modzie, mężczyzna będzie wyglądał z klasą.

Coraz więcej panów zwraca uwagę na ubiór i dodatki starając się, aby wszystko ze sobą dobrze współgrało i było modne. Jednak co zrobić jeśli najnowsze trendy w stylizacjach nie są tematem najczęściej poruszanym w męskim świecie? Co robią panowie, jeśli chcą wyglądać atrakcyjnie, a są dalecy od obserwowania nowinek modowych prosto z wybiegów?

Warto, aby w takiej sytuacji zainwestowali w klasykę, zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak
i dodatki. Pierwszym z ponadczasowych i zawsze modnych męskich gadżetów jest zegarek na skórzanym pasku z okrągłą kopertą. Jest to charakterystyczny element garderoby, który wpływa na wizerunek mężczyzny i podkreśla jego status.

Klasyczne modele – czyli czasomierze o okrągłej kopercie, tarczy o minimalistycznym wzornictwie i stonowanej kolorystyce (srebrny, czarny, złoty), połączone ze skórzanym, czarnym lub brązowym paskiem mogą stać się męskim ozdobnym elementem, który zostanie z nimi na wiele lat i towarzyszyć im będzie podczas różnych wydarzeń od oficjalnych bankietów, po weekendowe wyjazdy, czy wakacje.

Produkty marki Atlantic dostępne są w Polsce od ponad sześćdziesięciu lat, to właśnie klasyczne modele zegarków były najczęściej wybieranymi przez naszych dziadków czy ojców. Dowodem na ponadczasowość oraz nieprzemijającą modę na taki design jest tegoroczna reedycja zegarka z lat 60-tych - Atlantic Super De Luxe, który w odświeżonej odsłonie z logo marki z tamtych lat, właśnie pojawił się w sprzedaży.


W zależności od modelu zegarki Atlantic wyposażone są w mechanizm kwarcowy (np. Atlantic Super De Luxe) lub automatyczny (np. Atlantic Worldmaster). Szwajcarską precyzję producenta można podziwiać na cyferblacie, gdzie indeksy nakładane są w każdym modelu ręcznie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości elementów, z których wykonane są czasomierze Atlantic, takich jak stal nierdzewna, czy szafirowe szkło chroniące mechanizm, dają pełen komfort użytkowania.

W męskiej garderobie klasyczny zegarek to „must have”, który pasuje niemal do każdej stylizacji. Aby cieszyć się jego niezawodnością przez kolejne lata, warto zadbać o czasomierz
i oddać go co kilka lat na przegląd do zegarmistrza. Niewykluczone, że za kilkanaście lat będziemy go chcieli przekazać jako pamiątkę bliskiej nam osobie, której mógłby służyć równie dobrze jak nam. Klasyczne zegarki nigdy nie wychodzą z mody!

Galeria

Pon - Sob 09:00-21:00
Niedziela 10:00-20:00

Hipermarket

Pon - Sob 08:00-22:00
Niedziela 09:00-21:00

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany
o nowych produktach oraz zmianach w ofercie

Zapisz się