ul. Jubilerska 1/3, 04-190 Warszawa

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (11.06): niehandlowa

English Українська

Dla całej rodziny

parking

Parking dla rodzin

Zakupy w Centrum Handlowym King Cross Praga ułatwia bezpłatny parking przystosowany do przyjęcia nawet 1000 samochodów.

Podziemna hala parkingowa zapewnia wygodę Klientów zwłaszcza w pochmurne dni, chroniąc zarówno dzieci, jak i ich rodziców przed deszczem czy śniegiem przez cały czas funkcjonowania centrum handlowego.

Zaś na parkingu naziemnym specjalnie dla rodzin z dziećmi wydzielono trzy, szersze niż standardowe, rodzinne miejsca postojowe oraz jedno przeznaczone dla kobiet w ciąży. Zostały one zaprojektowane tak, by rodzice mogli sprawnie wyjąć niemowlę, a starsze dziecko bezpiecznie wysadzić z pojazdu nie martwiąc się o stojące obok samochody. Ponadto, oznaczone na różowo rodzinne miejsca parkingowe zostały rozmieszczone tuż przy wejściu do centrum handlowego oraz w bliskiej odległości od wiaty na wózki zakupowe. Tym samym możliwość szybkiego dostania się do galerii handlowej i realizacji zaplanowanych wcześniej zakupów pozytywnie wpływa na komfort Klientów Centrum Handlowego King Cross Praga.

Parkingowe miejsca rodzinne są ponadto pod stałym nadzorem ochrony, która na co dzień dba, by nie były one zajmowane przez kierowców nieuprawnionych do korzystania z nich.


parking

Imprezy

W King Cross Praga uwielbiamy sprawiać frajdę najmłodszym! Imprezy, podczas których dzieci biorą udział w warsztatach edukacyjnych, artystycznych czy zajęciach sportowych oraz wydarzeniach kulturalnych cieszą się dużą popularnością zarówno wśród najmłodszych, jak i ich rodziców.

Cyklicznie organizowane od 2013 roku warsztaty geograficzne w ramach Akademii King Cross Praga rozbudzają motywację do nauki u dzieci i aktywnie rozwijają ich zainteresowania. Podczas zajęć aranżowane są między innymi spotkania z obcokrajowcami, od których maluchy mogą nauczyć się podstawowych słówek i czerpać wiedzę o danym państwie, jego zabytkach, kuchni czy zwyczajach. Maluchy obecne na kolejnych warsztatach otrzymują Paszporty Podróżnika, w których, jako potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach, stawiane są pieczątki. Najbardziej wytrwali uczestnicy Akademii King Cross Praga za zebranie określonej ilości pieczątek, otrzymują nagrody, które są wręczane na zakończenie każdego cyklu spotkań.

W King Cross Praga organizowane są również sezonowe atrakcje dla dzieci, takie jak Dzień Dziecka, czy warsztaty świąteczne, podczas których na najmłodszych czeka moc atrakcji oraz ciekawych konkursów z nagrodami.

Informacje na temat bieżących i planowanych imprez zawsze znaleźć można w zakładce „Aktualności”. King Cross Praga serdecznie zaprasza wszystkie dzieci, niezależnie od wieku do wspólnej zabawy!


parking

Pokój rodzica z dzieckiem

Centrum Handlowe King Cross Praga wszystkim rodzicom zapewnia bezpłatny dostęp do Pokoju dla rodzin z dziećmi. Jego niewątpliwym atutem jest możliwość przewinięcia, czy spokojnego nakarmienia malucha, z dala od zgiełku panującego w pasażu głównym centrum handlowego. Przyjemny dla oka wystrój, znajdująca się w środku wypoczynkowa sofa oraz ściany ozdobione kolorowymi grafikami pozwalają osobom znajdującym się w Pokoju czuć się komfortowo i swobodnie.

Dodatkowo, starsze dzieci wraz z opiekunami mają dostęp do znajdującej się obok, osobnej toalety. Dzięki temu stawanie przez rodziców przed wyborem wspólnego skorzystania z toalety oznakowanej symbolem okręgu czy trójkąta nie jest już konieczne.

Poczucie intymności dopełnia specjalna instalacja informująca o dostępności pomieszczenia. Wyświetlacz zlokalizowany nad wejściem do Pokoju dla rodzin z dziećmi reaguje na ruch w środku. W momencie, gdy Pokój jest zajęty, nad drzwiami pojawia się stosowna informacja.

Nad bezpieczeństwem rodziców i ich pociech korzystających z Pokoju czuwa również ochrona, która każdorazowo otwiera i zamyka drzwi oraz reaguje w przypadkach nieuzasadnionych prób skorzystania z pomieszczenia.