ul. Jubilerska 1/3, 04-190 Warszawa

czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English Українська

Dla całej rodziny

parking

Parking dla rodzin

Zakupy w Centrum Handlowym King Cross Praga ułatwia bezpłatny parking przystosowany do przyjęcia nawet 1000 samochodów.

Podziemna hala parkingowa zapewnia wygodę Klientów zwłaszcza w pochmurne dni, chroniąc zarówno dzieci, jak i ich rodziców przed deszczem czy śniegiem przez cały czas funkcjonowania centrum handlowego.

Zaś na parkingu naziemnym specjalnie dla rodzin z dziećmi wydzielono trzy, szersze niż standardowe, rodzinne miejsca postojowe oraz jedno przeznaczone dla kobiet w ciąży. Zostały one zaprojektowane tak, by rodzice mogli sprawnie wyjąć niemowlę, a starsze dziecko bezpiecznie wysadzić z pojazdu nie martwiąc się o stojące obok samochody. Ponadto, oznaczone na różowo rodzinne miejsca parkingowe zostały rozmieszczone tuż przy wejściu do centrum handlowego oraz w bliskiej odległości od wiaty na wózki zakupowe. Tym samym możliwość szybkiego dostania się do galerii handlowej i realizacji zaplanowanych wcześniej zakupów pozytywnie wpływa na komfort Klientów Centrum Handlowego King Cross Praga.

Parkingowe miejsca rodzinne są ponadto pod stałym nadzorem ochrony, która na co dzień dba, by nie były one zajmowane przez kierowców nieuprawnionych do korzystania z nich.


parking

Pokój rodzica z dzieckiem

Centrum Handlowe King Cross Praga wszystkim rodzicom zapewnia bezpłatny dostęp do Pokoju dla rodzin z dziećmi. Jego niewątpliwym atutem jest możliwość przewinięcia, czy spokojnego nakarmienia malucha, z dala od zgiełku panującego w pasażu głównym centrum handlowego. Przyjemny dla oka wystrój, znajdująca się w środku wypoczynkowa sofa oraz ściany ozdobione kolorowymi grafikami pozwalają osobom znajdującym się w Pokoju czuć się komfortowo i swobodnie.

Dodatkowo, starsze dzieci wraz z opiekunami mają dostęp do znajdującej się obok, osobnej toalety. Dzięki temu stawanie przez rodziców przed wyborem wspólnego skorzystania z toalety oznakowanej symbolem okręgu czy trójkąta nie jest już konieczne.

Poczucie intymności dopełnia specjalna instalacja informująca o dostępności pomieszczenia. Wyświetlacz zlokalizowany nad wejściem do Pokoju dla rodzin z dziećmi reaguje na ruch w środku. W momencie, gdy Pokój jest zajęty, nad drzwiami pojawia się stosowna informacja.

Nad bezpieczeństwem rodziców i ich pociech korzystających z Pokoju czuwa również ochrona, która każdorazowo otwiera i zamyka drzwi oraz reaguje w przypadkach nieuzasadnionych prób skorzystania z pomieszczenia.