ul. Jubilerska 1/3, 04-190 Warszawa

ср: 09:00 - 21:00; наступна неділя (23.06): неторговий день

Polski English

Stare na nowo

Stare na nowo

пон - соб: 09:00 - 21:00

Електроніка і дім, Магазини

501975020

Pokaż na mapie

Stare na Nowo to sklep jak żaden inny. Masz w domu pochowane rzeczy których nie używasz, szkoda Ci wyrzucić a nie masz czasu zająć się organizacją sprzedaży. Dzięki naszemu przedsięwzięciu możesz to zrobić szybko i wygodnie!

Pomysł na lokalny "pchli targ" pod dachem przywędrował do Polski ze Skandynawii. Chcieliśmy, aby i w Warszawie funkcjonowało takie miejsce. Dzięki naszemu sklepowi każdy może w komfortowych warunkach sprzedawać i kupować używane rzeczy przez cały rok, niezależnie od pogody.

Stare na nowo to również idealne miejsce dla osób lubiących urządzać wnętrza z „duszą” – każdy przedmiot wystawiony na sprzedaż ma swoją historię i z pewnością nie znajdziesz go w sklepach oferujących przedmioty z masowej produkcji, co więcej – niewielkie są szanse na znalezienie u nas dwóch jednakowych produktów.

Dodatkową i nieocenioną wartością jest to, że nasze przedsięwzięcie pomaga odciążyć środowisko i zmniejszyć eksploatacje zasobów naturalnych ponieważ obrót używanymi towarami wydłuża ich życie, a co za tym idzie odciąża środowisko naturalne.

Lokalizacja na planie centrum handlowego

Поверх

Grochowska Grochowska Jubilerska Jubilerska Parking Wejściez zewnątrz

Wybrany najemca: