ul. Jubilerska 1/3, 04-190 Warszawa

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (11.06): niehandlowa

English Українська

Stwórz swoje modowe zasady na wiosnę! Wybraliśmy najciekawsze tendencje na nowy sezon w myśl trendów, które właśnie wkraczają do sklepów. Dawka kolorów, sport na co dzień, a może ? Zobacz rozkwitające barwami kolekcje dla niej i dla niego oraz niezawodne pomysły na dekorację wnętrz.

Dla Niej

W tym sezonie postaw na jedną z dwóch tendencji: wzory i color blocking. Paski w pionie i poziomie noś we francuskim klimacie – marynarka z ozdobnymi guzikami sprawdzi się w nowoczesnym zestawie z mikrotorebką, szerokimi jeansami i sneakersami.

 

Dla Niego

Roślinne wzory opanowały męską szafę – kwiaty, liście, a pośród nich zwierzęta – to się teraz nosi! Zwróć też uwagę na skórzane elementy – oversize’owa kurtka, pasek i inne dodatki wróciły do łask.

Dla Domu

Trendy w modzie nie omijają wnętrz! Jedną z najsilniejszych tendencji jest inspiracja mieszkaniami Skandynawów, w których królują jasne ściany, świetnej jakości meble i akcesoria oraz nieszablonowe dodatki we wszystkich kolorach tęczy! Szałwiowa zieleń, pastelowy róż, soczysty pomarańcz i liliowy zdecydowanie zawładną naszymi mieszkaniami.

OPINIE KLIENTÓW

Byłem w punkcie canal plus załatwiłem swoją sprawę
Arnold Mak
Arnold Mak
1685559684
Są wszystkie podstawowe sklepy
Ando Lowczak
Ando Lowczak
1685428601
Wszystko w jednym miejscu
Dobry zulerski ałczan
Szukałam budzika. Zwykłego taniego stacjonarnego budzika. Udało się. Poza tym w tym centrum jest cudowny sklep ze "starociami" do wyposażeniu domu. Polecam każdemu zajrzenie do niego.
Maria Kowalik
Maria Kowalik
1684529556
Polecam gorąco ale ccc zlikwidowane
Рекомендую
Centrum handlowe samo w sobie nie zachwyca, jest stare ale jakoś się trzyma bo w okolicy jest praktycznie jedyne. Dużo przestrzeni fajne sklepy więc nie tak rzadko je odwiedzam właśnie głównie z powodu dobrej dla mnie lokalizacji.
Świetne miejsce na zakupy, choć zawsze tłoczno. Zdominowane przez Auchan, ale jest też kilka fajnych sklepów.
Mr X
Mr X
1683643788
Centrum handlowe w pobliżu pętli tramwajowej, często wpadam na zakupy do Auchan ,polecam dobrze zaopatrzony
anna kolenda
anna kolenda
1683438573
Centrum handlowe i tyle
Centrum handlowe działa 😉
Bartłomiej S
Bartłomiej S
1682777636
Ничего не изменилось
..stary dobry Geant..👼
Rafał Mudant
Rafał Mudant
1682623528
js_loader